NORWEGIAN STAR ILE IZLANDA & GREENLAND

12 Gece 13 Gün

NORWEGIAN STAR ILE IZLANDA & GREENLAND
Tur Kodu : Mondial
3.499,00 EUR 

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
19.06.2024 İstanbul – Reykjavik Uçuşu Reykjavik Otel Konaklaması İZLANDA
20.06.2024 Reykjavik Otel Konaklaması İZLANDA
21.06.2024 Reykjavik İZLANDA 16:00
22.06.2024 Djupivogur İZLANDA 11:00 19:00
23.06.2024 Akureyri İZLANDA 10:00 20:00
24.06.2024 Isafjordur İZLANDA 07:00 15:00
25.06.2024 Denizde Seyir
26.06.2024 Qaqortoq GREENLAND 11.00 20:00
27.06.2024 Paamiut GREENLAND 08:00 19:00
28.06.2024 Nuuk GREENLAND 06:00 17:00
29.06.2024 DenizdeSeyir
30.06.2024 Denizde Seyir
01.07.2024 Reykjavik GREENLAND 06:00


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Türk havayolları & Fin Hava Yolları Kopenhag aktarmalı Reykjavik/ Kopenhag aktarmalı Reykjavik uçuşu ekonomi sınıfı
uçuşlar.
 GRUP 20 KİŞİ OLMASI HALİNDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.
 Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
 Havalimanı ve liman vergileri. (790€)
 Reykjavik’te 1 Gece oda kahvaltı Otel konaklaması.
 Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
 Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
 Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.
 Gemideki eğlence ve şovlar.
 Fitness & Spor salonu kullanımı.
 Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (70€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 14,95 USD gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında
ödeyebilir.
 Sağlık hizmetleri.
 Kara turları.
 İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası. (Fiyat için sorunuz.)
 Kişisel Harcamalar.
 İç hat bağlantı uçuşları.
 Gerekli vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)
 Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.
 Yurtdışı çıkış harcı.

PROGRAM DETAYLARI
1.Gün – İstanbul – Kopenhag - Reykjavik
Rehberimiz ile İstanbul Yeni Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Kopenhag’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İnişimizin ardından Reykjavik uçağına binmek üzere pasaport kontrolünden geçip valizlerimizi alıyoruz ve check-in işlemlerimizi tamamlayıp Reykjavik’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İnişimizin ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama otelimizde.

2.Gün – Reykjavik | Golden Circle Turu
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Golden Circle turuna katılabilirler. “Golden Circle” olarak bilinen İzlanda’nın en meşhur rotasını takip edeceğiz. İlk durağımız Amerika ve Avrupa kıtalarının ayrıldığı fay hattı olan ve dünyanın ilk parlamentosuna ev sahipliği yapan Þingvellir Milli Parkı. Sonrasında “Altın Şelale” Gulfoss’a geçiyoruz. Bir sonraki durağımız ise gayzerlerin atası “Geysir”. Turumuzun sonunda otelimize geri dönüyoruz. Yol boyu muhteşem manzaralar eşliğinde Reykjavik’e geri dönüyoruz.

3.Gün – Reykjavik – NCL Star | Blue Lagoon Turu
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak organize edilecek olan Blue Lagoon Turuna katılabilirler. Ateş ve Buzlar ülkesinde mineral bakımından zengin olan bu doğa jeotermal suyu 12 ay boyunca yaklaşık 40 derece sıcaklığında dolaşmakta. Dünya’nın bu en özel, doğal kaplıcasında unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız. Blue Lagoon’a
veda edişimiz ile 5* Norwegian Star’a transferimiz gerçekleşecek. Gemiye giriş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

4.Gün – Djupivogur | Djupivogur Yürüyüş Turu
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Djupivogur Yürüyüş Turuna turuna katılabilirler. İki fiyort, Hamarsfjörður ve Berufjörður
arasında yer alan uzak küçük kasaba Djúpivoguru bulacaksınız. Niteliksel olduğu kadar büyüleyici olan bu mütevazı balıkçı köyü, hafifçe genişleyen kumsallardan sarp
kayalıklara ve ikonik piramit şeklindeki dağ Búlandstindura uzanan nefes kesici bir manzaraya ev sahipliği yapmaktadır. Modern hayatın yüksek enerjili koşuşturmacasının
aksine, Djúpivogur daha yavaş, daha düşünceli bir yaşam tarzını teşvik ediyor. İnanılmaz deniz ürünlerinin tadını çıkarın, yerel halkla içki içirin ve dünyanın başka hiçbir
yerinde bulamayacağınız geleneksel el sanatlarından alışveriş yapın. Djúpivogur kasabası küçük olsa da, bir sonraki Kuzey Avrupa maceranızda büyük bir etki bırakacağına şüphe yok.

5.Gün – Akureyri | Goðafoss Şelalesi Turu &Akureyri Şehir Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak düzenleyeceği Goðafoss Şelalesi &Akureyri Şehir Turuna katılabilirler. Turumuzda Kuzey’in en görkemli şelalelerinden biri olan Goðafoss şelalesine gideceğiz. Burada suyun gerçek kuvvetini görme imkânımız olacak. Verilecek olan serbest zamanın ardından Akureyri’ye geri dönüyoruz. Şehir turumuzun ardından gemimize transferimiz sağlanıyor. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6.Gün – Isafjordur | Dynjandi Şelalesi ve Isafjordur Doğal Güzellikleri
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Dynjandi Şelalesi ve Isafjordur Doğal Güzellikleri Turuna katılabilirler. Turumuzda gürleyen Dynjandi şelalesi de dahil olmak üzere Westfjords yarımadasının doğal güzelliklerini keşfedin arzu eden misafirlerimiz küçük bir balıkçı köyünde taze deniz ürünlerinin tadına bakabilirler. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik
dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8.Gün – Nanortalık | Buzdağı Bot Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Buzdağı Bot Turuna katılabilirler. Buzdağlarının şekil ve boyutlarının çok ötesine geçen varyasyonları sizi şaşırtabilir. Buzun güneş ışığını emme ve yansıtma şekli rengi etkiler. Sonuç olarak, bazı buzdağları beyaz görünürken diğerleri mavi görünür. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

9.Gün – Paamiut | Paamiut Yürüyüş Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Paamiut Yürüyüş Turu’na katılabilirler. Yerel rehberimiz eşliğinde Greenland’ın en büyük balıkçı kasabalarından birini keşfedeceğiz. Bu sırada bölge halkının yaşayışı, kültürü, alışkanlıkları hakkında detaylı bilgi sahibi olacağız. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz.

10.Gün – Nuuk | Kambur Balina Keşfi & Fiyort Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Kambur Balina Keşfi &Fiyort Turuna katılabilirler. Kambur Balinaları keşfetmek için Kuzey Fiyortuna doğru tekne ile açılacağız. Macera dolu bu gezide fotoğraf makinelerinizi hazır tutun! Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

11.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir,kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

12.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan,herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

13.Gün – Reykjavik – Kopenhag – İstanbul
Gemiden çıkışımızın ardından Reykjavik havalimanına transferimiz gerçekleşiyor ve Kopenhag uçuşumuzu sağlıyoruz. Daha sonra Kopenhag İstanbul uçuşumuz ile turumuz bitiyor.

PAKET TUR FİYATI-PROMO İÇ KABİN3499 Euro'dan başlayan fiyatlarla
GEMİ TURLARI PAKETLERİ NOTLARDış, Balkonlu kabin fiyatları değişmektedir.0850 840 0 986 arayabilir veya whatsapp'dan sorabilirsiniz.
GEMİ FİYATLANDIRMA DETAYLARIFİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.CRUİSE ONLY (SADECE GEMİ) REZERVASYONLARINDA BULUNAN BELLA/FANTASTİCA DENEYİMLERİ GRUP YERLERİNDE GEÇERLİ DEĞİLDİR. GRUP YERLERİNDE YEMEK OTURUMLARI MİSAFİRLERİMİZ TARAFINDAN SEÇİLEBİLMEKTEDİR. REZERVASYON ESNASINDA NOT DÜŞÜLMESİ HALİNDE MİSAFİRLERİNİZİN İSTEDİĞİ YEMEK OTURUMU AYARLANACAKTIR. KABİN NUMARALARI TURDAN 3 GÜN ÖNCE BİLET İLE BİRLİKTE BELLİ OLACAKTIR.
İPTAL İADE ŞARTLARIRezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100
VİZE BİLGİSİYeni Zelanda Vizesi gereklidir.
TUR TARİHİ-202419 Haziran 2024
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Whatsapp

Web sitemizde en iyi deneyimi elde etmek için lütfen çerezleri kabul ediniz. Çerezler olmadan çalışmayacak bazı özellikte mevcuttur. Kullandığımız çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek için,çerezler ve KVKK politikası hakkında bilgi sayfamızı ziyaret edin..